mercedes vito

Her türlü yol şartına uygun bir şekilde tasarlanmış olan Vito Select, çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olan Mercedes-Benz kalitesini yollara taşıyor. 4 silindirli 1.950 cm³ ve 190 Bg’lik motoru ile güç ve verimlilik konusunda öne çıkıyor. 100 km‘de 5.7 litre karma yakıt tüketimi ile ekonomiktir. Varacağınız noktaya daha güvenli gidebilmeniz için Yorgunluk Asistanı (Attention Assist), Rüzgar Savrulma Asistanı (Crosswind Assist), akıllı aydınlatma sistemi, Şerit Takip Asistanı, Çarpışma Önleme Asistanı ve Kör Nokta Asistanı gibi çok sayıda yardımcı güvenlik sistemleri ile mümkün olan en yenilikçi güvenlik özelliklerini standart olarak sunar. 

mercedes vip

Ailenizin yeni üyesi Select’inizle uzun ömürlü ve güvenilir bir yol arkadaşlığı yaşayabilmeniz için sizin adınıza gereken her şeyi düşünüyoruz. Vito Select ile çok kapsamlı kalite testlerini başarıyla geçmiş, Mercedes-Benz kalitesinde üretilmiş bir araç satın alıyorsunuz. Vito Select, zorlu yol şartlarına tamamen uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tamamen galvanizli karoser ile kapsamlı korozyon önlemi sayesinde, yıllar sonra da ailenizin en güvenilir ve dayanıklı üyesi olmaya devam edecektir.

mercedes sprinter

Mercedes-Benz Yeni Sprinter , akıllı teknolojileri ve şık tasarımıyla yola çıkmak için sizi bekliyor.

Yeni Sprinter, yüksek kaliteli iç ve dış tasarımı ile  etkileyici bir sürüş keyfi sunuyor.  Sınıfında öncü güvenlik özellikleriyle yolcularınızı ve yükünüzü en az sizin kadar önemsiyor. 

Yenilikçi gücü ve 20 yılı aşan tecrübesiyle Yeni Sprinter, verimli ve güvenilir bir taşımacılık çözümü oluşturuyor.  

mercedes sprinter vip

Yolcu taşımacılığı, araçta seyahat eden yolcular kadar eşsiz. Sprinter Tourer, yolcuların farklı talepleri için en uygun yelpazeyi sunar. Örneğin çocuklu yolculuklar için dar koltuklu koltuk sıraları oldukça uygundur. Eğer yolcular daha rahat bir yolculuk istiyorsa tüm koltuk sıraları, istek üzerine ayarlanabilir sırt dayanaklı ve konfor baş destekli konfor tipi koltuk sıraları olarak temin edilebilir. Koltuk sıralarına ihtiyaç duyulmuyorsa Easy Mounting yöntemi sayesinde koltukların kilidi tek elle açılabilir ve ayrıca koltuklar kolayca sökülüp tekrar takılabilir. Alt taraftaki tekerlekler koltuk sıralarının kolayca araca yüklenip araçtan indirilmesini sağlar.

2014 yılında kurduğumuz istanbuliyyah turizim bu güne alnının akıyla gelmiştir siz değerli mizafirlerimizin memnuniyeti önceliğimiz,dir

Esentepe, Gazi Osmanpaşa Cd No:127, 34065, 34065 Eyüp/İstanbul

istanbuliyyah@hotmail.com

© 2015 by istanbuliyyah

Proudly created with www.istanbuliyyah.org

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram